Наукові ПІЗНАННЯ - КРОК ДО УСПІХУ В ЖИТТІ

Традиційно щороку у третю суботу травня відзначається День науки. В Обласному науковому ліцеї м.Рівне проведено низку заходів, на які були запрошені викладачі кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики Рівненського державного гуманітарного університету

Цьогорічні  зустрічі окреслені питаннями про мотивацію  здобувачів освіти до науково-дослідницької діяльності та популяризацію науки, оскільки «ніщо велике ніколи не було досягнуто без ентузіазму та мотиву». Саме тому учасники шукали інструменти поглибленого вивчення улюблених  навчальних предметів, формулювали дослідницькі проблеми, проектували власні стартапи в ІТ-галузі, прогнозували інформаційно-комунікаційні івенти тощо. 

Здобучі освіти з гордістю представили у вигляді стендових доповідей дослідження, які були успішно висвітлені на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

стендова доповідь        стендова доповідь

Викладачі ліцею, здобувачі освіти та науково-педагогічні працівники РДГУ обмінялися досвідом організації наукової, дослідницької та пізнавальної діяльності.