Наші студенти у Польщі

Вже не перший рік студенти факультету математики та інформатики приймають участь у програмі семестрового навчання в Природничо-гуманітарному університеті ім. Яна Длугоша у місті Ченстохова (Польща). 

За цією програмою здобувачі вищої освіти самостійно обирають предмети, які вивчатимуть, отримують досвід спілкування з іноземними викладачами, студентами, розширюють коло знайомств. Це можливість, якою може скористатися кожен студент. 

Минулого семестру такий шанс використали студенти спеціальностей Середня освіта (Математика) та Професійна освіта (Комп'ютерні технології), які діляться враженнями від поїздки:

“Я навчався за спеціальністю інформатика і в мене була можливість обрати собі предмети які я вивчатиму. Серед предметів, які я обрав, були програмування мікроконтролерів та розробки проектів віртуальної реальності. Навчання мені дуже сподобалось, хоч спочатку воно мені здавалося дуже дивним, адже заняття починалися в різний час. Можу сказати, що участь в цій програмі зробила мене комунікабельнішим та самостійнішим.”

Раджу спробувати і тобі!

Євгеній Лютко

Повний текст статті тут.