Зустріч з журналістами Суспільного мовника - UA: РІВНЕ

Студенти-магістранти першого року навчання факультету математики та інформатики РДГУ учора, шостого листопада, у рамках вивчення дисципліни “Медіаосвіта та комп’ютерні технології” побували у студіях теле- та радіомовлення UA: РІВНЕ. 

Зустріч з працівниками Суспільного провели викладачі кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики Андрій Шидловський та Тетяна Шроль.

Студенти переконалися у нелегкій та кропіткій праці журналістів, побачили специфіку збору інформації, її перевірки, обробки, а, головне, висвітлення на різних платформах.

Від звуку та відео до digital - сучасної цифрової журналістики. Це ті напрями, які є головними для UA: РІВНЕ. Студенти змогли спробувати себе у ролі журналістів з підготовки новин, ведучих випуску новин чи науково-пізнавальних передач, дізналися про вимоги до написання сюжетів, журналістські стандарти тощо.

Дякуємо продюсеру “Українського радіо Рівне” Сергію Шидловському за прийом та інформативно насичену зустріч, екскурс в історію радіо і телебачення, ознайомлення з роботою журналістів “фабрики новин”. А вони неймовірні! Та, головне, за влучно підібрані слова знаючих людей, що змусили студентів почати мислити по іншому, критично ставитися до новин, перевіряти джерела інформації, розбірливіше ставитися до теле- та радіоканалів.