Міжнародна студентська олімпіада з програмування АСМ ІСРС

У 2017/2018 навчальному році

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (далі – Олімпіада) проводитиметься синхронно по всій Україні на одному наборі задач одночасно як 1/8 фіналу Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ ІСРС. 

Для створення рівних умов і забезпечення контролю за дотриманням правил світової першості команди всіх університетів кожної області мають зібратися на змагання в базових закладах вищої освіти І етапу.

Наказом МОН України базовим закладом вищої освіти І етапу Олімпіади у Рівненській області призначено Рівненський державний гуманітарний університет. І етап Олімпіади відбудеться у суботу 21 квітня 2018 р.

До участі в І етапі Олімпіади запрошуються команди від усіх навчальних закладів Рівненської області. За результатами змагань І етапу кращі команди закладів вищої освіти області отримають право участі у ІІ етапі Олімпіади (1/4 фіналу першості світу).

Регламент Олімпіади визначається регламентом студентської першості світу з програмування. Детальніше про Міжнародну студентську олімпіаду з програмування можна дізнатися, наприклад, на сайті ACM ICPC: http://icpc.baylor.edu/ . Положення про Всеукраїнську студентську олімпіаду з програмування можна завантажити із сайту http://icpc.org.ua/ , розділ «Документи / Нормативні». Основні регламентні положення:

  • Команда складається з трьох студентів;

  • Кожній команді надається один комп’ютер;

  • Командам буде запропоновано 10–15 задач різної складності, викладених українською та англійською мовами, тривалість змагань – 5 годин без перерви;

  • Користування допоміжними джерелами інформації, словниками та електронними пристроями заборонено;

  • Мовами програмування на І етапі олімпіади є: С/С++, C#, Java, Free Pascal, Python;

  • Перевірка розв’язків здійснюється автоматично, через Інтернет, за допомогою он-лайн системи проведення олімпіад ejudge;

  • Для набуття навичок роботи в системі ejudge та відпрацювання організаційних питань заплановано проведення загальних он-лайн тренувань для всіх бажаючих команд;

  • Для участі в олімпіаді кожна команда повинна до 7 квітня 2018 р. зареєструватись на сайті Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (http://icpc.org.ua/ ) та на сайті Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ ІСРС (http://icpc.baylor.edu/ ).

 

Контактна інформація :

 

Адреса базового ЗВО :

33028, м. Рівне, вул. Пластова, 31, факультет математики та інформатики

 

Голова оргкомітету олімпіади :

Шахрайчук Микола Іович, декан факультету математики та інформатики РДГУ

 

Відповідальний за проведення І етапу олімпіади :

Сяський Володимир Андрійович, доц. каф. інформатики та прикладної математики РДГУ,

моб. тел. : 067 362-19-61