Наукова робота студентів

ВІДОМОСТІ ПРО НАУКОВО-ДОСЛІДНУ РОБОТУ ТА ІННОВАЦІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

 

Студентські проблемні групи 

«Методи ТФКЗ та ТЗ» (керівник д.т.н. Бомба А.Я.)

«Створення факультетських інформаційних систем» (керівники к.ф.-м.н. Шахрайчук М.І., к.т.н. Назарук М.В.)

«Комп’ютер у навчальному процесі ЗВО» (керівники: к.ф.-м.н. Шахрайчук М.І., Вороницька В.М.)

«Олімпіади з інформатики та прикладної математики» (керівники: к.т.н. Сяський В.А., д.т.н. Бомба А.Я.)

 

Керівництво науковою-дослідною роботою студентів на конкурс студентських наукових робіт:

  • Вознюк Андрій (випускник магістратури КН) «Конструктор штучних нейронних мереж» (ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з комп’ютерних наук, м. Хмельницький, ХНУ; ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інформатики та кібернетики, м. Вінниця, ВНТУ).
  • Табачук Роман (І-41) “Імітаційна модель нирки на основі штучних нейронних мереж” ” (ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з комп’ютерних наук, м. Хмельницький, ХНУ; ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інформатики та кібернетики, м. Вінниця, ВНТУ).
  • Алексюк Юлія (М-КН-61) брала участь в Міжнародному ІТ-чемпіонаті «Золотий байт» 2018. Результат: 1 місце в регіональному відбірковому турі (м.Рівне 19.03.2018), участь у фіналі (22-23 квітня м.Київ).
  • Практична реалізація проекту “Інтернет ресурс для підтримки і проведення олімпіад з інформатики та програмування” у форматі Відкритої Інтернет-олімпіади РДГУ з програмування.

Організація міжфакультетських, загальновузівських масових заходів, олімпіад, оглядів, виставок студентської наукової творчості.

К.т.н. Сяський В.А. відповідальний:

  • за проведення I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (1/8 фіналу Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ ІСРС). Перший етап Олімпіади проводився на базі факультету математики та інформатики РДГУ (наказ МОНУ № 307 від 30.03.2018 р.).
  • за проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики в Рівненській області на базі Інтернет-ресурсу Відкритої Інтернет-олімпіади РДГУ з програмування (лист РОІППО УОН РОДА № 01-16/02 від 09.01.2018 р.);
  • підготовку збірної Рівненської області до участі в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (наказ УОН РОДА № 76 від 22.02.2018 р.);
  • організацію та проведення Всеукраїнської олімпіади РДГУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (наказ РДГУ № 71-01-01 від 02.05.2018 р.);

є керівником

  • гуртка Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту відділення Комп’ютерних наук Рівненської МАНУМ;
  • гуртка «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту» Рівненської МАНУМ.